my vector image Layer 1


REHABILITACE a FYZIOTERAPIE

Naše centrum vzniklo v roce 2021 a jeho cílem je poskytovat vysoce kvalifikovanou péči o pohybový aparát psů všech věkových kategorií.
Abychom mohli nabídnout kvalitní služby dle standardů moderní fyzioterapie, disponujeme též špičkovým přístrojovým vybavením.
Vlastníme nejvyšší model aquaterapeutické vany německé firmy Physio-Tech a vysokovýkonný veterinární MLS laser. Součástí našeho pracoviště je i velká tělocvična pro aktivní pohybovou terapii a kompenzační tréninky.
Péči poskytujeme pacientům ortopedickým, neurologickým, psím sportovcům i seniorům, samozřejmostí je i řešení myofasciálních funkčních poruch a kloubních blokád.
Veterinární fyzioterapie vychází z fyzioterapie humánní a měla by být vždy komplexní, s širokým portfoliem využívaných přístupů. Z tohoto důvodu se naše znalosti a dovednosti opírají o kvalitní české i zahraniční vzdělání (Univerzita Karlova, London College of Animal Osteopathy...)
Specializací našeho pracoviště je využití osteopatických technik, které vyvinul Prof. Stuart McGreggor, mnohými lidmi považovaný za otce moderní osteopatie pro zvířata. 

Připravujeme pro Vás samostatné internetové stránky pro fyzioterapii.

Napište nám

Kde nás najdete

Telefon / mobil

Pavlína Bohunová
+420 774 281 008

Adresa cvičáku-hřiště

Za Lesem, 46303 Stráž nad Nisou

Podještědská smečka Liberec

Kontakty
Fakturační adresa
Pivoňková 183, 46303 Stráž nad Nisou
Adresa cvičáku-hřiště
Za Lesem, 46303 Stráž nad Nisou

Sponzoři

Zde uvádíme spolupracující firmy a sponzory Podještědské smečky Liberec

Alexandr Kendík JUNIOR